Muslim Library

De Drie Principes en zijn bewijzen

Facebook Twitter Pinterest Reddit Linkedin Tumblr Email

Random books

  • Al-‘Aqeedah Al-Waasitiyyah

    Dit is het Geloof van de Geredde Groep, degenen die triomferen tot de Dag des Oordeels, de Mensen van de Sunnah en de Jamaa’ah [het Geloof in Allah, Zijn Engelen, Zijn Boeken, Zijn Boodschappers, de wederopstanding na de dood, het Geloof in de Goddelijke Voorbeschikking [Al-Qadar], hetzij goed of slecht]].

    Source: http://www.islamhouse.com/p/323044

    Download:

  • De neerdaling van ‘Iesaa (Jezus)

    'Iesaa is niet zoals de Christen beweren gestorven aan het kruis, maar hij wordt door Allah ten hemel opgenomen en wij nl. moslims geloven dat hij (Isaa) nog zal neerdalen zodanig dat Allah door middel van hem (Isaa) de Islam zal triomferen.

    Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki

    Publisher: Coöperatieve Bureau voor Da'wa Rabwa In Riyadh

    Source: http://www.islamhouse.com/p/371282

    Download:

  • De profeet Mohammed in de Bijbel

    De komst van de profeet Mohammed wordt voorspeld in het Oude Testament. Ahmed Deedat, die vele boeken over de Islam en het Christendom heeft geschreven (zoals 'Jezus (as) in de Islam' en 'De Opstanding van Jezus (as)'), laat heel duidelijk zien, met de desbetreffende verzen, hoe de komst van Mohammed is voorspeld in de Bijbel, het Heilige Boek van de Christenen.

    Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki

    Publisher: Coöperatieve Bureau voor Da'wa Rabwa In Riyadh

    Source: http://www.islamhouse.com/p/276248

    Download:

  • Hebt U haar ware schoonheid al ontdekt?

    Hebt U haar ware schoonheid al ontdekt?

    Source: http://www.islamhouse.com/p/315238

    Download:

  • Polygynie in de Islam

    ِHet huwelijk is een wettige, sociale en religieuze relatie tussen individuen wat de basis vormt van een familie. Historisch gezien was het huwelijk een sociaal contract tussen een man (de echtgenoot) en een vrouw (de echtgenote). Het huwelijk wordt over het algemeen gezien als een man-vrouw relatie ontworpen om kinderen te krijgen en hen succesvol geschikt te maken voor de samenleving. Tevens kan men in een huwelijk zijn of haar seksuele begeerten bevredigen op een toegestane, menselijke en veilige manier.

    Reveiwers: Aboe Abdellah Albelgiki

    Source: http://www.islamhouse.com/p/228866

    Download:

Select language

Select surah